Oyunu İndir

Oyunun kendisine ait orijinal clientini indiriniz.

FaceBook Sayfası

FaceBook üzerinden çok daha hızlı bir biçimde iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın

Aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçin.

Warrior Krowaz & Dark Knight Silah Özellikleri [Skill Option Weapon Specialty]

ADMIN

Administrator
Yönetici
PK-Player
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
70
Tepkime puanı
11
Puanları
8
** Silahların özellikleri oyun süresince silah kullanımları ya da meslek üstünlüklerine göre değişiklikler gösterebilir. Bu yüzden forum içerisindeki bu bölüm her an güncel tutulacak ve sizlere buradan son özellikler ya da değişen oranlar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Dark Knight Axe: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 800 damage alan hasarı vermektedir.

Dark Knight Spear: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 800 damage alan hasarı vermektedir.

Garges Two-handed Sword: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 3 saniye boyunca skill ve potion kullanılamaz.

Ascalon: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Undefeatable Nebiros: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Bombastic Giant Nebiros: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca düşmanın mevcut defansının %20 sini siler ve düşman karakterinin boyutunu %100 olarak arttırır.

Chaos Nebiros: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 3 saniye boyunca skill ve potion kullanılamaz.

Sweet Kiss Nebiros: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca rakibin kullandığı defans arttırma scrollu silinir ve saf defansı da %20 azalır, ayrıca 1080 mana puanı da rakipten eksilir.

Bombastic Giant Baal: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca düşmanın mevcut defansının %20 sini siler ve düşman karakterinin boyutunu %100 olarak arttırır.

Undefeatable Baal: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Chaos Baal: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 3 saniye boyunca skill ve potion kullanılamaz.


Sweet Kiss Baal: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca rakibin kullandığı defans arttırma scrollu silinir ve saf defansı da %20 azalır, ayrıca 1080 mana puanı da rakipten eksilir.

Nepilim of weak dwarf: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca düşmanın mevcut defansının %20 sini siler ve düşman karakterinin boyutunu %100 olarak arttırır.

Nepilim of dimension failure: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Nepilim of great chaos: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 3 saniye boyunca skill ve potion kullanılamaz.

Nepilim of sweet kiss: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca rakibin kullandığı defans arttırma scrollu silinir ve saf defansı da %20 azalır, ayrıca 1080 mana puanı da rakipten eksilir.

Garges Scythe: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Gungnir: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Wirinom of Dimension Failure: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Weak Dwarf Wirinom: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca düşmanın mevcut defansının %20 sini siler ve düşman karakterinin boyutunu %100 olarak arttırır.

Wirinom of Great Confusion: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 3 saniye boyunca skill ve potion kullanılamaz.

Sweet Kiss Wirinom: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca rakibin kullandığı defans arttırma scrollu silinir ve saf defansı da %20 azalır, ayrıca 1080 mana puanı da rakipten eksilir.
 
Son düzenleme:
Üst