Oyunu İndir

Oyunun kendisine ait orijinal clientini indiriniz.

FaceBook Sayfası

FaceBook üzerinden çok daha hızlı bir biçimde iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın

Aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçin.

Rogue Krowaz & Dark Knight Silah Özellikleri [Skill Option Weapon Specialty]

ADMIN

Administrator
Yönetici
PK-Player
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
70
Tepkime puanı
11
Puanları
8
** Silahların özellikleri oyun süresince silah kullanımları ya da meslek üstünlüklerine göre değişiklikler gösterebilir. Bu yüzden forum içerisindeki bu bölüm her an güncel tutulacak ve sizlere buradan son özellikler ya da değişen oranlar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Garges Dagger: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca rakip atak skillerini kullanamaz(Rogue karakterine ait master 20 skili gibi) ve düşman karakterine 1000 damage ek hasar verir.

Dark Knight Dagger: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca karakter görünmez olur(Assasian 75 skili gibi) ve düşman karaktere 500 direkt hasat ile birlikte 20 saniye boyunca sürecek ve toplamda 1200 hasar verecek zehir uygular.

Dark Knight Jamadar: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca karakter görünmez olur(Assasian 75 skili gibi) ve düşman karaktere 500 direkt hasat ile birlikte 20 saniye boyunca sürecek ve toplamda 1200 hasar verecek zehir uygular.

Restricted Diet Raum: %3 oranında rakibe yapılan ataklarda 5 saniye boyunca düşman karakter HP ve MP potion kullanamaz, ayrıca 1000 damage ek hasar alır.

Hrunting: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Lousy Pickpocket Raum: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca rakip atak skillerini kullanamaz(Rogue karakterine ait master 20 skili gibi) ve düşman karakterine 1000 damage ek hasar verir.

Bombastic Giant Raum: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca düşmanın mevcut defansının %20 sini siler ve düşman karakterinin boyutunu %100 olarak arttırır.


Undefeatable Raum: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Undefeatable Windforce: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Restricted Windforce: %3 oranında rakibe yapılan ataklarda 5 saniye boyunca düşman karakter HP ve MP potion kullanamaz, ayrıca 1000 damage ek hasar alır.

Fire Rain Windforce: %3 oranında rakibe yapılan ataklarda hasar alan düşman ve 13 metre etrafındaki tüm düşmanlar 1050 damage ek hasar alır, ayrıca bu hasardan etkilenen her düşman karakteri 5 saniye boyunca oldukları yerden kıpırdayamazlar. (Warrior karakterinin 62 Scream skili gibi skill ve pot kullanabilirler ancak hareket edemezler.)

Bombastic Giant Windforce: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca düşmanın mevcut defansının %20 sini siler ve düşman karakterinin boyutunu %100 olarak arttırır.

Lousy Pickpocket Windforce: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca rakip atak skillerini kullanamaz(Rogue karakterine ait master 20 skili gibi) ve düşman karakterine 1000 damage ek hasar verir.

Sarenga : %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Garges Bow: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Dark Knight Crossbow: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca düşman karakteri kör eder(Assasian 72 skili gibi) ve düşmana 777 ek hasar verir.
 
Üst