Oyunu İndir

Oyunun kendisine ait orijinal clientini indiriniz.

FaceBook Sayfası

FaceBook üzerinden çok daha hızlı bir biçimde iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın

Aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçin.

Magician Krowaz & Dark Knight Silah Özellikleri [Skill Option Weapon Specialty]

ADMIN

Administrator
Yönetici
PK-Player
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
70
Tepkime puanı
11
Puanları
8
** Silahların özellikleri oyun süresince silah kullanımları ya da meslek üstünlüklerine göre değişiklikler gösterebilir. Bu yüzden forum içerisindeki bu bölüm her an güncel tutulacak ve sizlere buradan son özellikler ya da değişen oranlar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Fire Dark Knight Staff: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda düşman karakter ve çevresindeki(15 metre) her düşmana 1500 damage hasar verir.

Ice Dark Knight Staff: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda düşman karakter ve çevresindeki(15 metre) her düşmana 1500 damage hasar verir.

Lightning Dark Knight Staff: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda düşman karakter ve çevresindeki(15 metre) her düşmana 1500 damage hasar verir.

Aztec Gold Molok: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca karakterin defansını %30 arttırır ve düşman ile 15 metre etrafındaki herkesin 1080 mana puanını siler.

Aztec Gold Faun: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca karakterin defansını %30 arttırır ve düşman ile 15 metre etrafındaki herkesin 1080 mana puanını siler.

Fire Garges Staff: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca karakterin defansını %30 arttırır ve düşman ile 15 metre etrafındaki herkesin 1080 mana puanını siler.

Ice Garges Staff: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca karakterin defansını %30 arttırır ve düşman ile 15 metre etrafındaki herkesin 1080 mana puanını siler.

Lightning Garges Staff: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca karakterin defansını %30 arttırır ve düşman ile 15 metre etrafındaki herkesin 1080 mana puanını siler.

Aztec Gold Fulitol: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca karakterin defansını %30 arttırır ve düşman ile 15 metre etrafındaki herkesin 1080 mana puanını siler.

Kaul Molok: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca düşmanın potion kullanımını ve atak yapmasını engeller.

Kaul Faun: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca düşmanın potion kullanımını ve atak yapmasını engeller.

Kaul Fulitol: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 5 saniye boyunca düşmanın potion kullanımını ve atak yapmasını engeller.

Undefeatable Faun: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Undefeatable Fulitol: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Undefeatable Molok: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Fire Kerykeion: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Ice Kerykeion: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Lightning Kerykeion: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)
 
Üst