Oyunu İndir

Oyunun kendisine ait orijinal clientini indiriniz.

FaceBook Sayfası

FaceBook üzerinden çok daha hızlı bir biçimde iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın

Aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçin.

Priest Krowaz & Dark Knight Silah ve Kalkan Özellikleri [Skill Option Weapon and Shield Specialty]

ADMIN

Administrator
Yönetici
PK-Player
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
70
Tepkime puanı
11
Puanları
8
** Silahların özellikleri oyun süresince silah kullanımları ya da meslek üstünlüklerine göre değişiklikler gösterebilir. Bu yüzden forum içerisindeki bu bölüm her an güncel tutulacak ve sizlere buradan son özellikler ya da değişen oranlar hakkında bilgilendirme yapılacaktır.

Mjöllnir: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Garges Mace: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda düşmanı 7 saniye kör eder(Assasian 72 skili gibi) ve toplamda 1400 zehir hasarı verir.

Mean Leonard: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda düşmanı 7 saniye kör eder(Assasian 72 skili gibi) ve toplamda 1400 zehir hasarı verir.

Undefeatable Leonard: %4 oranında rakibe yapılan ataklarda düşman karakter teleport skillerini kullanamaz(Mage Teleport edemez, Descent, Gate, Escape, Blink vs gibi konum değiştirme skilleri) ve düşman 5 saniye boyunda olduğu yerden hareket edemez. (Bu süreçte atak yapabilir veya pot basabilir. Kilitleme sadece hareketi kısıtlar.)

Bombastic Giant Leonard: %4 oranında rakibe yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca düşmanın mevcut defansının %20 sini siler ve düşman karakterinin boyutunu %100 olarak arttırır.

Dark Knight Mace: %3 oranında rakibe yapılan saldırılarda 2000 damage hasarı ve toplamda 300 zehir hasarı verir.

Garges Shield: %4 oranında rakip tarafından yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca fiziksel hasara karşı koruma sağlar ve bu süreçte ilk defa koruma sağlanıldığı anda vuran rakibe 1000 damage hasar verir.

Gab`s Adamant: %4 oranında rakip tarafından yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca fiziksel hasara karşı koruma sağlar ve bu süreçte ilk defa koruma sağlanıldığı anda vuran rakibe 1000 damage hasar verir.

Aegis : %4 oranında rakip tarafından yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca fiziksel hasara karşı koruma sağlar ve bu süreçte ilk defa koruma sağlanıldığı anda vuran rakibe 1000 damage hasar verir.

Gab`s Blessing: %4 oranında rakip tarafından yapılan saldırılarda 15 saniye boyunca büyü(magicial) hasara karşı koruma sağlar.

Dark Knight Shield: %4 oranında rakip tarafından yapılan saldırılarda 10 saniye boyunca düşmanı etkisiz hale getirir. Düşman karakter bu süreçte hiçbir aktivite yapamaz, town atamaz, çekilemez ve de hasar verilemez hale gelir. (Ice magician 80 buz küp skili gibi)
 
Üst