Oyunu İndir

Oyunun kendisine ait orijinal clientini indiriniz.

FaceBook Sayfası

FaceBook üzerinden çok daha hızlı bir biçimde iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın

Aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçin.

Clan İşlemleri Clan Online Bonus - Clan Cape Bonus Özellikleri ve Royal İşlemleri

ADMIN

Administrator
Yönetici
PK-Player
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
79
Tepkime puanı
10
Puanları
8
Herhangi bir Clan Lideriyseniz Clanınızdaki oyuncuların sayısına göre ya da Clanınızın aktif pelerininine göre ekstra bonuslar elde edebilirsiniz.
Öncelikle Clandaki online sayısına göre elde edebileceğiniz bonus özellikler şunlardır.


 • 5 veya daha az online oyuncuya sahip ise;
  +1 NP artışı ve %1 Exp Artışı
 • 5 veya 10 arası online oyuncuya sahip ise;
  +3 NP artışı ve %3 Exp Artışı
 • 10 veya 15 arası online oyuncuya sahip ise;
  +5 NP artışı ve %5 Exp Artışı
 • 15 veya 20 arası online oyuncuya sahip ise;
  +6 NP artışı ve %6 Exp Artışı
 • 20 veya 25 arası online oyuncuya sahip ise;
  +7 NP artışı ve %7 Exp Artışı
 • 25 veya 30 arası online oyuncuya sahip ise;
  +8 NP artışı ve %8 Exp Artışı
 • 30 dan daha fazla online oyuncuya sahip ise;
  +10 NP artışı ve %10 Exp Artışı
Eğer clanınızda Royal 1 olarak alınabilen bir pelerine sahipseniz elde edebileceğiniz ekstra bonuslar şunlardır.
 • %5 Defans Artışı
 • %5 Damage Artışı
 • +5 NPoint Artışı
 • %5 HP Artışı
Bu bonusları elde edebilmek yani Royal 1 seviyesine ulaşabilmek için ise Clanınıza toplam bağışlanması gereken NPoint miktarı ve aşamalar aşağıdaki gibidir.
 • Accredit Knight 4 ICIN 126.000 Clan Point
 • Accredit Knight 3 ICIN 180.000 Clan Point
 • Accredit Knight 2 ICIN 270.000 Clan Point
 • Accredit Knight 1 ICIN 360.000 Clan Point
 • Royal Knight 4 ICIN 540.000 Clan Point
 • Royal Knight 3 ICIN 630.000 Clan Point
 • Royal Knight 2 ICIN 720.000 Clan Point
 • Royal Knight 1 ICIN 810.000 Clan Point
Peki Kurduğumuz bir Clanı nasıl Royal 1 Seviyesine getirebiliriz? Hangi NPC lerin Hangi Menülerini Kullanmalıyız?

1) Öncelikle Pelerin Anahtarı, Royal ve İsiloon Amblemlerini Moradon Town Bölgesinde bulunan Scroll Merchanttan almamız gerekmektedir.
2) Bu eşyaları temin ettikten sonra Pelerin ve Grade işlemlerinin yapıldığı NPC nin yanına giderek NPC ye sağ Tıklamamız gerekmektedir.

3) NPC de açılan menülerden 1. Sıradaki [I want to earn knight privilenges.] menüye tıklamamız gerekiyor.
4) Karşımıza gelen ekrandan ise öncelikle ezik yani ilk pelerinimizi alacağımız için 1. menüye [Training Knight Squad promotion test.] tıklıyoruz.5) Daha sonra açılan kısımdan ise 2. sıradaki menüye [I bought what you asked for.] Tıklamalısınız. 3. sıradakine tıklarsanız sizi Clan olarak Pelerin atına çekecektir. Bunu tavsiye etmem :)6) Sonraki ekrandan ise Yes diyerek başlangıç pelerinini Clanımıza eklemiş olacağız.

7) Artık Clanımıza başlangıç pelerinini aldığımıza göre İsiloon basma işlemine geçebiliriz. Bunun için yine aynı NPC ye sağ tıklıyoruz ve açılan ekrandan 1. sıradaki menüye [I want to earn knight privilenges.] tıklamamız gerekiyor.8) Tekrardan karşımıza gelen ekrandan ise bu sefer 2. sıradaki menüye [Accredited Knight Squad promotion test] tıklıyoruz.9) Karşımıza gelen ekrandan ise 2. menüye [I bought what you asked for] tıklıyoruz. Yine başlangıç pelerini alırkenki gibi burada da 3. meüye tıklarsanız sizi ve clanınızı İsiloon odasına çekecektir. Bunu tavsiye etmiyoruz :)10) Karşımıza gelen pencereden de Yes dediğimizde artık Clanımıza İsiloon basmış yani Accredite etmiş oluyoruz.11) Bu adımdan sonra artık Clanımıza NPoint atayarak Acredite seviyemizi 5 ten 1 e kadar yükseltmemiz gerekmektedir. Her seviye için kaç NPoint istediğini yukarıda sizlere belirtmiştim. Konu başına bakabilirsiniz.
12) Npoint bağışlama işlemi için U ya basarak Clan bölümüne geliyoruz ve buradan Clan Point yazan butona tıklıyoruz. Bu işlem sonrasında karşımıza bir pencere gelecek ve bizden bağışlanacak NPoint Miktarını girmemizi isteyecektir. Bu pencerede gireceğimiz miktar minimum 1.000 olmalıdır.
13) Npoint bağışlama işlemimiz sonrasında sayfanın başında Grade atlatmak için gerekli NPoint e ulaştıysanız artık Clanımızın Accreditte seviyesini yükseltebiliriz.
14) Bu işlem için yine aynı NPC mize sağ tılıyoruz ve karşımıza gelen ekrandan 1 numaralı menüye [I want to knight privilenges] tıklıyoruz.
15) Karşımıza gelen bu pencerelerden ise 4. sıradaki menüye [I'd like to promote the Knight Squad's class] tıklıyoruz16) Daha sonrasında karşımıza gelen ekrandan 1. menüye [I'll use the Knight's storage.] tıklıyoruz. Bu işlem sonrası ekrafımızda turuncu bir ışık hüzmesi belirecektir. Bu da bizden gerekli NP yi sitemin aldığını ve Clan seviyemizi bir üst kademeye taşıdığını göstermektedir.17) Yukarıdaki 14, 15, 16. basamakları Clanımız Accreditte 1 seviyesine ulaşana kadar tekrarlamamız gerekmektedir.

18) Clanımız artık A1 seviyesine ulaştıysa gelelim Felenkor yani Royal basma işlemine.
19) Yine aynı NPC ye sağ tıklıyoruz ve karşımıza gelen ekrandan 1. menüye [I want to earn knight privilenges.] tıklıyoryuz.
20) Karşımıza gelen pencereden ise 3. sıradaki menüye [Royal Knight Squad promotion test.] tıklıyoruz.21) Bu ekrandan ise 2. sıradaki menüye [I bought what asked for.] tıklıyoruz. Dikkat edelim 3. ye tıkladığınızda sizleri ve clanınızı Felenkor odasına çekecektir.22) Son olarak ta bu ekrandan Yes diyor ve Klanımızı Royal 5 seviyesine getiriyoruz.23) Bu işlemden sonra artık 13., 14. ve 15. basamakları tekrarlayarak Clanımızı Royal 1 seviyesine kadar taşımamız gerekecektir.
24) Clanımızın Royal 1 olduğunu varsayarak sonraki aşamaya geçelim.
25) Artık Pelerin NPC sine giderek dilediğimiz Royal 1 seviyesi olan bir Pelerini alabiliriz.
26) Pelerin alma işleminden sonra ekranın sağ üst köşesinde artık Pelerin bonuslarımız da Clan Online Bonuslarımız gibi görünür hale gelecektir.

 
Üst