Oyunu İndir

Oyunun kendisine ait orijinal clientini indiriniz.

FaceBook Sayfası

FaceBook üzerinden çok daha hızlı bir biçimde iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın

Aklınıza takılan herhangi bir konuda bizimle iletişime geçin.

Cezalar Oyun içerisinde Uyulması Gereken Kural ve Yaptırımları

ADMIN

Administrator
Yönetici
PK-Player
Katılım
20 Şub 2020
Mesajlar
79
Tepkime puanı
10
Puanları
8
Oyun içerisinde aşağıdaki davranışları gerçekleştirenler belirtilen cezai yaptırımlarla karşılaşacaklardır.
  • Tüm oyuncular kendi karakterlerinin hesap güvenliğinden sorumludur. Çalınma, soyulma, Hacklenme vs. gibi durumlarda eğer sunucu taraflı bir zaafiyet yoksa herhangi bir destek verilmeyecektir. Bu yüzden mutlaka eşyalarınızı kilitleyin ve şifrenizi eski oynadığınız sunuculardan farklı oluşturarak kimseyle paylaşmayın.
  • Oyun içerisinde karakter ya da hesap alımı-satışı yapmak yasaktır. Tespiti durumunda karakter süresiz olarak erişime kapatılır. Bu tarz bir durumda yaşadığınız herhangi bir mağduriyet te ise ekibimiz tarafından sizlere destek sunulmayacaktır.
  • Oyun içerisinde aynı pc den biden fazla karakter açmak yasak değildir. Ancak açılan karakterlerin hiçbir şekilde kendi asıl karakter ya da ırkına fayda sağlayacak biçimde PK ya da event ortamlarına daihil edilerek öldürülmesi, diğer Irk'ı zarara uğratıcı aktiviteler yapılması NPoint silme cezasına neden olacaktır. Silinecek NPoint miktarını yönetim olay ile ilgili emsal durumlarda verilen cezalar ile belirleyebilecektir.
  • Oyun içerisinde kişiye edilen hakaretlerde bir cezai yaptırım uygulanmayacaktır. Ancak kişinin aile değerlerine, ülke bütünlüğüne ya da dini ögelere yapılan ağır ve tahrik edici hakaretler ilk seferinde 3 saat, 2. sefer tekrarlanmasında 1 gün ve 3. defa da tekrarlanır ise 1 haftalık Mute atılacaktır.
  • Oyun içerisinde kullanılan her türlü hile, dupe veya bug kişi veya kişiler süresiz olarak oyundan uzaklaştırılacaktır.
  • Oyun içerisinde diğer oyuncuların oyun oynayışını olumsuz etkileyecek(PK alanlarında Trade atma vs.) davranışlar sergilemenin cezası 6 saatlik atack yeteneğini elinden alma olacaktır.
 
Üst